Katalog książek

Angielski – historie z ćwiczeniami

Chcesz doskonale mówić zarówno amerykańskim jak i brytyjskim angielskim? Nasze wciągające opowieści Cię tego nauczą! 15 bohaterów książki przedstawia swoją wyjątkową historię, a każda z nich staje się pretekstem do przyswojenia ważnej językowej reguły.

Przykładowy plik
Track 6 - Luigi
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski 365 na każdy dzień

365. Angielski każdego dnia to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki. Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez Ciebie słówek, podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki, a trudne do opanowania phrasale staną się jednym z Twoich ulubionych zagadnień.

Przykładowy plik
Week 17
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu

Chciałbyś, żeby Twoje dziecko jak najszybciej poznało podstawy angielskiego, a nauka przychodziła mu z przyjemnością? Ciekawe przygody uroczej Cheerfy i zabawnego Grumpy’ego z łatwością zachęcą Twoją pociechę do poznawania nowych słówek i tworzenia pierwszych zdań w języku angielskim!

Przykładowy plik
2. Jak się masz? | How are you?
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w podróży

Jedziesz w podróż? Weź ze sobą tę książkę – będzie ona Twoim paszportem do świata anglojęzycznego. Od pierwszego rozdziału „Przygotowanie” aż po ostatni „Powrót do domu” prześledzisz wszystkie etapy podróży, pracując z ponad 500 słowami kluczowymi i poznając 1000 podstawowych zwrotów przydatnych w każdej z tych sytuacji.

Przykładowy plik
Pytanie o drogę
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Business 1

Dzięki tej książce szybko opanujesz podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań wraz nagraniami MP3.

Przykładowy plik
My Job & Tasks | Moja praca i zadania
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Business 2

Angielski w tłumaczeniach. Business 2 szczególnie polecamy tym, którzy znają już podstawowe słownictwo biznesowe i pragną szybko i skutecznie wzbogacić je o bardziej zaawansowane słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3).

Przykładowy plik
Spotkania
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Business 3

Ostatnia, 3. część serii Angielski w tłumaczeniach. Business. Podręcznik polecamy tym, którzy chcą poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim i zacząć posługiwać się wyszukanym słownictwem oraz wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3).

Przykładowy plik
Tasks & responsibilities | Zadania i obowiązki
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Czasy

Czy używanie czasów angielskich sprawia Ci trudność? Chcesz intuicyjnie wybierać poprawne formy gramatyczne? Niniejsza książka to klucz do poprawnego posługiwania się angielskimi czasami. Absolutny bestseller!

Przykładowy plik
2. Present Simple (PS) vs. Present Continuous (PC) – stałość a tymczasowość
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Dla fryzjerów (mini e-book)

Czy często obsługujesz obcojęzycznych klientów w salonie fryzjerskim?
Czy potrafisz rozmawiać w języku angielskim o rodzajach fryzur, zabiegach fryzjerskich i problemach z włosami, z jakimi zgłaszają się do Ciebie klienci?
MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla fryzjerów to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiać ze swoimi anglojęzycznymi klientami.

Angielski w tłumaczeniach. Dla kelnerów (mini e-book)

Kiedy możesz zapytać What can I get you?, a w jakiej sytuacji lepiej powiedzieć Can I take your order?
MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla kelnerów to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiał w języku angielskim z klientami w restauracji, kawiarni, barze lub pubie.

Angielski w tłumaczeniach. Dla kosmetyczek (mini e-book)

Obsługujesz obcojęzycznych klientów w salonie kosmetycznym? Chcesz brzmieć profesjonalnie po angielsku, kiedy doradzasz im zabiegi na twarz, rodzaj makijażu lub manicure?
MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla kosmetyczek to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiać w języku angielskim z klientami w salonie kosmetycznym.

Angielski w tłumaczeniach. Dla lekarzy (mini e-book)

Co jest dla Ciebie najtrudniejsze podczas badania anglojęzycznego pacjenta? Czy Twój angielski jest na tyle dobry, że pozwala Ci przekazać profesjonalne medyczne zalecenia?

MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla lekarzy to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiał w języku angielskim ze swoimi pacjentami – w gabinecie lekarskim, stomatologicznym i w szpitalu.

Angielski w tłumaczeniach. Dla prawników

Jak opanować najważniejsze słownictwo z dziedziny prawa? Jak skutecznie porozumieć się z zagranicznymi kolegami po fachu? Jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Będzie ona dla Ciebie doskonałym treningiem w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawnego i prawniczego konstrukcji. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci natomiast wzbogacić Twoją wiedzę na temat terminologii, jaką posługują się prawnicy komunikujący się w języku angielskim.

Przykładowy plik
01. Comparative Law | Prawo porównawcze
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Everyday conversations (mini e-book)

Chciałbyś swobodnie rozmawiać po angielsku ze znajomymi? Brakuje Ci czasem prostych sformułowań, kiedy chcesz zaproponować spotkanie lub zaprosić przyjaciół do siebie?
W takim razie MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Everyday conversations jest właśnie dla Ciebie – to materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń będziesz swobodnie rozmawiać po angielsku w różnych codziennych, nieformalnych sytuacjach.

Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive

Chcesz poznać całą prawdę o obliczach angielskiego czasownika? Stosowanie właściwych form jest dla Ciebie ważne? Dzięki tej książce, bez względu na to, kiedy i gdzie przyjdzie Ci użyć angielskich czasowników, będziesz wiedział, jak należy to robić i dlaczego. Sięgnij po tę książkę, jeżeli jesteś na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym (B1-C2).

Przykładowy plik
8. Bezokolicznik – podsumowanie teorii 1
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka angielskiego, poznając jednocześnie zwroty przydatne w prostych sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1000 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz kurs mp3.

Przykładowy plik
Present Simple | Czas teraźniejszy prosty
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Druga część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie podstawowym plus (A2) wraz z odpowiedziami. Mogą z niej również korzystać ci, którzy są już na wyższym poziomie i chcą powtórzyć podstawowe zagadnienia gramatyczne.

Przykładowy plik
Past Simple – regular verbs | Czasowniki regularne w czasie przeszłym
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Trzecia część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie średnio zaawansowanym (B1) wraz z odpowiedziami.

Przykładowy plik
01. Tenses review | Powtórka czasów
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Czwarta część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie średnio zaawansowanym plus (B2) wraz z odpowiedziami.

Przykładowy plik
2. Present Perfect vs. Past Simple | Czas teraźniejszy dokonany vs. przeszły prosty
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 5

Książka do angielskiego, część piąta z serii Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Z książki najbardziej skorzystają ci, którzy pragną nauczyć się płynności porozumiewania się i ćwiczyć bardziej skomplikowane struktury językowe na poziomie C1. Skorzystają z niej zarówno uczniowie przygotowujący się do matury, studenci, jak i osoby dorosłe.

Przykładowy plik
5. Gerund & infinitive | Czasownik z końcówką -ing i bezokolicznik
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 6

Szósta, ostatnia część z serii. Książka znacznie poszerza znajomość zaawansowanych struktur językowych i zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym oraz jest doskonałym treningiem dla umysłu i zdolności tłumaczeniowych. W zestawie ponad 6-godzinny kurs mp3 do ćwiczenia wymowy.

Przykładowy plik
13 Linking words | Spójniki
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Idiomy

Czy marzysz, by mówić po angielsku jak native speaker? By Twoje rozmowy były naturalniejsze i bardziej płynne? Osiągnij to, poznając przydatne angielskie idiomy.
Stosowanie utartych zwrotów i powiedzeń świadczy o świetnej znajomości języka. Taka umiejętność doda Ci pewności siebie. Dzięki tej książce wzbogacisz swoje wypowiedzi i z łatwością wpleciesz codzienne powiedzenia i wyrażenia w swoje rozmowy. Nasz podręcznik to skarbnica wiedzy i klucz do sukcesu. Już dziś zachwyć swoimi umiejętnościami!

Przykładowy plik
4. Idioms with HEAD
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Medyczny

Jak przeprowadzić wywiad z obcojęzycznym pacjentem? Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu dokumentacji medycznej w języku angielskim? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce, którą właśnie trzymasz w ręce. Zagwarantuje Ci ona doskonały trening w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka medycznego konstrukcji. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci natomiast wzbogacić swoją wiedzę na temat języka medycznego.

Przykładowy plik
2. Introduction to the Anatomy of the Human Body | Wstęp do anatomii ciała ludzkiego - vocabulary
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Modal verbs

Język angielski to spójny system. Wszystkie elementy układają się w logiczną całość. Czasowniki modalne nie są od tego żadnym wyjątkiem. Przekonaj się, że poszukiwanie ich korzeni może być fascynujące. Dzięki tej książce zbliżysz się do poziomu rodowitego użytkownika języka angielskiego, który już od dziecka intuicyjnie wyczuwa to, czego obcokrajowcy muszą się nauczyć. Podczas nauki przyda Ci się z pewnością dobre źródło, a to właśnie dajemy Ci do ręki.

Przykładowy plik
11. Must, have to, have got to
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami

Skuteczne repetytorium dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe oraz zacząć swobodnie używać ciekawych konstrukcji w codziennej komunikacji w języku angielskim. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć zdania warunkowe i właściwie używać spójników do budowania zdań złożonych.

Przykładowy plik
Unit 2 I okres warunkowy – if, unless
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Na zakupach (mini e-book)

Czy można robić zakupy za granicą bez znajomości angielskiego? Jasne, zwłaszcza
w sklepach samoobsługowych. Ale co zrobisz, gdy Twoja karta zostanie odrzucona lub zechcesz sprawdzić skład produktu, szczególnie jeśli jesteś alergikiem?
Warto znać angielskie słownictwo oraz bardziej zaawansowane zwroty i wyrażenia, żeby czuć się komfortowo na zakupach i uniknąć stresujących sytuacji.
MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Na zakupach to materiał, dzięki któremu swobodnie porozumiesz się po angielsku w każdym sklepie: odzieżowym, obuwniczym, mięsnym, a także w piekarni i supermarkecie.

Angielski w tłumaczeniach. Phrasal verbs

Chcesz swobodnie i bez namyślania się używać phrasal verbs? Jeśli tak, właśnie znalazłeś książkę, której szukałeś! Angielski w tłumaczeniach. Phrasal verbs zawiera najczęściej używane czasowniki złożone ujęte w ponad 1400 zdaniach, a także w związkach frazeologicznych. Dzięki temu nauczysz się nie tylko ich znaczenia, ale również właściwego stosowania ich w kontekście.

Przykładowy plik
07a To Go - Vocabulary
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Rozmowa o pracę (mini e-book)

Chcesz szybko i efektywnie przygotować się do rozmowy o pracę w języku angielskim? Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej?
W takim razie MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Rozmowa o pracę jest właśnie dla Ciebie – to materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.
Skorzystaj z gotowych zwrotów i wyrażeń, przydatnych podczas job interview, zarówno dla pracownika działu HR, jak i osoby ubiegającej się o pracę.

Angielski w tłumaczeniach. Rozmowy telefoniczne (mini e-book)

Podczas rozmowy telefonicznej w języku angielskim musisz być bardzo precyzyjny. Tu już nie pomoże gestykulacja ani mowa ciała. Skorzystaj z gotowych zwrotów i wyrażeń, jeśli prowadzisz rozmowy telefoniczne po angielsku w pracy, w interesach, a także gdy pracujesz w dziale obsługi klienta lub call center.
Prawdopodobnie nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu zwrotów, których potrzebujesz w różnych codziennych sytuacjach, np. gdy:
• odbierasz wiadomość dla szefa,
• zasięg podczas rozmowy jest słaby lub są zakłócenia,
• musisz umówić spotkanie służbowe,
• składasz lub przyjmujesz reklamację lub zażalenie.

Jeśli tak, MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Rozmowy telefoniczne jest właśnie dla Ciebie – to materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1

Starasz się mówić po angielsku, ale wciąż brakuje Ci słówek? Tworzysz kolejne listy wyrazów, ale nie potrafisz się zmobilizować do regularnej nauki? A może po prostu chcesz na nowo zmierzyć się z tym, czego uczyli Cię w szkole lub na studiach? Ta książka została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!

Przykładowy plik
26. Zakupy
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2

Znasz już trochę angielskiego, ale wciąż brakuje Ci słówek? Chcesz zmobilizować się do regularnej nauki? A może po prostu chcesz na nowo zmierzyć się z tym, czego uczyli Cię w szkole lub na studiach? Ta książka została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym.

Przykładowy plik
5. Relations | Relacje międzyludzkie - zdania
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej publikacji wzbogacisz słownictwo i nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście.

Przykładowy plik
1 Meeting up with a friend
0:00
Wczytuję plik audio...

Angielski w tłumaczeniach. U mechanika (mini e-book)

Czy potrafisz porozumieć się z mechanikiem po angielsku? Jakie usterki w samochodzie najtrudniej jest wytłumaczyć?
MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. U mechanika to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiał w języku angielskim w warsztacie samochodowym, na stacji benzynowej, w myjni czy podczas wynajmowania auta.

Angielski w tłumaczeniach. W banku i na poczcie (mini e-book)

Zdarza Ci się korzystać za granicą z usług banku lub poczty? Warto znać angielskie słownictwo oraz bardziej zaawansowane zwroty i wyrażenia, jeśli chcesz założyć konto w banku, zablokować lub wyrobić nową kartę, nadać lub odebrać list czy paczkę na poczcie.

MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. W banku i na poczcie to materiał, dzięki któremu swobodnie porozumiesz się z pracownikiem banku lub poczty.

Angielski. 120 Konwersacji

Mierzysz się z żywym językiem angielskim w codziennych sytuacjach? Rzetelnie przygotowujesz się do zajęć, ale – gdy masz coś powiedzieć po angielsku – milkniesz ze stresu? Rozumiemy Twoje bolączki. Właśnie dlatego mówimy: nie poddawaj się i sięgnij po naszą książkę!

Przykładowy plik
SAMPLE_AUDIO.mp3
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski 365 na każdy dzień

To przemyślany roczny kurs języka francuskiego na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym. Każdego dnia, krok po kroku opanujesz najważniejsze zagadnienia z zakresu gramatyki, słownictwa, wymowy czy słowotwórstwa. Konsekwentnie poświęcaj na naukę 20 minut każdego dnia, a już wkrótce zaczniesz zauważać swoje postępy.

Przykładowy plik
Semaine 04
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Książka do nauki języka francuskiego napisana w jasnym i przejrzystym stylu. Całość to ponad 1200 zdań wraz z ćwiczeniami tłumaczeniowymi, wskazówkami, objaśnieniami gramatycznymi oraz nagraniami mp3, dzięki którym opanujesz język i sprawdzisz swoje umiejętności na poziomie podstawowym.

Przykładowy plik
02 Czasownik ‘być’
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Kolejna część serii "W tłumaczeniach" do nauki języka francuskiego. Jasny i przejrzysty język, setki przykładów wraz ze wskazówkami i objaśnieniami gramatycznymi, dzięki którym poznasz gramatykę francuską na poziomie podstawowym plus. Dzięki nagraniom MP3 na płycie CD nabierzesz pewności siebie w mówieniu, poprawisz wymowę i sprawdzisz swoje umiejętności bez konieczności trzymania podręcznika w ręku.

Przykładowy plik
2. Przeczenie, część 2
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Trzecia część praktycznego kursu do nauki języka francuskiego, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym plus (B1/B2).

Przykładowy plik
04 Wyrażanie przyczyny. Spójniki ponieważ / skoro itd.
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Ostatnia część wyjątkowego kursu do praktycznej nauki języka francuskiego, który łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia. Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym (B2-C1).

Przykładowy plik
1. Les temps passés et leurs valeurs 1 | Czasy przeszłe i ich użycie 1
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 1

Opanuj słownictwo na poziomie podstawowym, a także poznaj słówka na poziomie średnio zaawansowanym. Praca z książką ułatwi Ci zdobycie wszystkich umiejętności językowych, które zapewnią Ci efektywną codzienną komunikację w języku francuskim.

Przykładowy plik
1 Verbes utiles. Partie 1 | Przydatne czasowniki. Część 1
0:00
Wczytuję plik audio...

Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje

Idealny materiał do praktycznej nauki języka francuskiego potrzebnego na co dzień na poziomie A2/B1+. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście.

Przykładowy plik
1. Entre amis
0:00
Wczytuję plik audio...

Give Me 5 ;-)

Niniejsza książka została stworzona z myślą o uczniach w wieku 10–14 lat, a jej celem jest przede wszystkim utrwalenie słownictwa i zagadnień gramatycznych omawianych na lekcjach języka angielskiego.

Hiszpański 365 na każdy dzień

Chciałbyś podszkolić swój hiszpański i usystematyzować swoją wiedzę? Brakuje Ci motywacji i wciąż zdarza Ci się popełniać najbardziej podstawowe błędy?
Niniejsza książka to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki!

Przykładowy plik
Semana 02
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Chcesz w krótkim czasie opanować podstawy języka hiszpańskiego i przełamać barierę mówienia? Swobodnie radzić sobie w prostych sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej? Jeżeli tak, ten podręcznik jest doskonałym wyborem.

Przykładowy plik
Przymiotniki i zaimki wskazujące
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej przełamiesz barierę mówienia i w praktyczny sposób nauczysz się języka hiszpańskiego na poziomie A2-B1.

Przykładowy plik
Zdania warunkowe
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Trzecia część serii Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka kryje kolejne zagadnienia gramatyczne języka hiszpańskiego na poziomie B1-B2. Dzięki tej książce poznasz struktury, które pozwolą Ci posługiwać się językiem w różnych sytuacjach życiowych jeszcze swobodniej, i nauczysz się ich używać.

Przykładowy plik
01 Użycie czasownika 'być'
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Niezwykle przystępna książka do nauki języka hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Dzięki niej poznasz i wyćwiczysz wiele przydatnych czasowników oraz struktur gramatycznych. Logiczny układ tematów oraz przejrzystość stron zachęcają do regularnej nauki.

Przykładowy plik
6. Tryb Subjuntivo w czasie przeszłym. Zdania przeczące
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 5

Piąta część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie C1 wraz z odpowiedziami.

Przykładowy plik
11. El uso de se | Użycie se
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 1

Chcesz mówić po hiszpańsku, ale wciąż masz problemy z opanowaniem słownictwa? Próbowałeś już różnych metod, ale nie przyniosły one oczekiwanego rezultatu? Tę książkę stworzyliśmy właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!

Przykładowy plik
8. Carácter (Charakter)
0:00
Wczytuję plik audio...

Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje

Aby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, postanowiliśmy zebrać tu najbardziej przydatne słownictwo hiszpańskie i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki "Sytuacjom" bez problemu porozumiesz się w takich miejscach, jak: lotnisko, restauracja, bank, warsztat samochodowy, szpital czy apteka.

Przykładowy plik
2. Pedir y dar indicaciones en la calle (a pie)
0:00
Wczytuję plik audio...

Mów po angielsku: przyimki łap w lot

Często zastanawiasz się, którego angielskiego przyimka użyć? Nie wiesz, czy zdecydować się na on, in czy at? A może wahasz się między between i among? Jeśli tak, na pewno przyda Ci się książka Mów po angielsku: przyimki łap w lot!

Przykładowy plik
SAMPLE_AUDIO.mp3
0:00
Wczytuję plik audio...

Mów po angielsku: spójniki bez paniki

However, but czy nevertheless? Którego z tych spójników użyć i kiedy stosować każdy z nich? Naucz się prawidłowo łączyć zdania w języku angielskim. W naszej książce w przejrzysty sposób omówiliśmy zarówno zagadnienia podstawowe, jak i zaawansowane.

Przykładowy plik
SAMPLE_AUDIO.mp3
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki 365 na każdy dzień

Niemiecki 365 na każdy dzień to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki!

Nasz podręcznik to przemyślany roczny kurs języka niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym.
Każdego dnia, krok po kroku, opanujesz najważniejsze zagadnienia z zakresu gramatyki, słownictwa, wymowy i słowotwórstwa. Poświęć tylko 20 minut na codzienną naukę – już wkrótce zauważysz, że stosowanie właściwego szyku wyrazów w zdaniu to żaden problem, a idiomy same wchodzą Ci do głowy!

Przykładowy plik
Woche 2
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Business 1

Praktyczny kurs, który uczy swobodnie i poprawnie mówić językiem biznesu. Niezbędnik dla osób pracujących w biznesie, studentów oraz tych, którzy samodzielnie podejmują naukę słownictwa biznesowego, przygotowują się do egzaminów, chcą sprawdzić swoją wiedzę i ćwiczyć płynność mówienia.

Przykładowy plik
2. Mein Beruf und meine Aufgaben | Mój zawód i moje zadania
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Chcesz nauczyć się zasad języka niemieckiego i zacząć swobodnie się nim posługiwać? Niniejsza książka wraz z nagraniami audio mp3 pozwoli Ci szybko i skutecznie opanować niemiecką gramatykę. To wymarzony podręcznik dla młodzieży i dorosłych, uczniów i samouków oraz wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

Przykładowy plik
04 Liczby i liczba mnoga rzeczowników
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Druga część serii Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz gramatykę niemiecką na poziomie podstawowym plus. W książce znajdziesz setki przykładów wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami, a także płytę CD (mp3), aby ćwiczyć wymowę. Książka przeznaczona dla młodzieży, dorosłych, uczniów i samouków oraz wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

Przykładowy plik
4 Czas przeszły Präteritum czasowników ‘być’ i ‘mieć’
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Trzecia część serii książek do nauki języka niemieckiego. Przystępne objaśnienia zagadnień gramatycznych i ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami na poziomie średnio zaawansowanym. Poznaj gramatykę języka niemieckiego od praktycznej strony i nabierz pewności siebie w mówieniu dzięki nagraniom załączonym na płycie CD (mp3).

Przykładowy plik
Przyimki miejsca i czasuin, zu, an, auf
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Czwarta część serii książek do nauki języka niemieckiego. Zagadnienia dotyczące znajomości języka na poziomie średnio zaawansowanym plus (B2) pozwolą Ci się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w każdej sytuacji dnia codziennego.

Przykładowy plik
4. Perfekt mit zwei Infinitiven | Czas przeszły Perfekt z dwoma bezokolicznikami
0:00
Wczytuję plik audio...

Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1

„Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1” to doskonały podręcznik dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, dla poszukujących nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych, a także dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie poznane niegdyś słówka na poziomie A1-B1.

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Wiele sytuacji z życia codziennego wymaga umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. Książka zawiera tematy takie jak: w taksówce, na lotnisku, w restauracji, w banku, u mechanika, na rozmowie kwalifikacyjnej, w aptece, u lekarza i wiele innych.

Przykładowy plik
1. Treffen mit einem Freund
0:00
Wczytuję plik audio...

Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka portugalskiego, poznając jednocześnie zwroty przydatne w sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1200 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3) z kursem audio.

Przykładowy plik
2. Verbo ser | Czasownik być
0:00
Wczytuję plik audio...

Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować niuanse gramatyki języka portugalskiego, a jednocześnie poznać przydatne na co dzień zwroty, seria Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dla Ciebie. W drugiej jej części, dedykowanej osobom na poziomie średnio zaawansowanym, znajdziesz ponad 1300 użytecznych zdań i wyrażeń oraz przejrzyste wytłumaczenie zasad gramatyki.

Przykładowy plik
SAMPLE_AUDIO.mp3
0:00
Wczytuję plik audio...

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Rosyjski w tłumaczeniach to coś dla Ciebie. Dzięki tej książce w łatwy i przystępny sposób wyćwiczysz umiejętność pisania cyrylicą, odnajdziesz ciekawostki językowe, poznasz i utrwalisz struktury gramatyczne oraz podstawowe słownictwo. Załączona płyta z nagraniami mp3 pomoże Ci ćwiczyć język rosyjski w każdym momencie.

Przykładowy plik
Przydatne wyrażenia
0:00
Wczytuję plik audio...

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Praktyczna nauka języka rosyjskiego na poziomie podstawowym plus (A2/B1). Jest to druga część serii książek do nauki rosyjskiego. Dzięki przystępnym objaśnieniom szybko przyswoisz teorię gramatyczną, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce na blisko 1400 zdaniach w książce i na płycie CD (mp3).

Przykładowy plik
Spójniki że, żeby
0:00
Wczytuję plik audio...

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Wejdź na kolejny poziom znajomości języka rosyjskiego! To już trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka. Ta książka to idealne połączenie praktycznych rozmówek i zagadnień gramatycznych na poziomie B1/B2.

Przykładowy plik
16 Глаголы управляющие родительным падежом | Czasowniki rządzące dopełniaczem
0:00
Wczytuję plik audio...

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 4

W czwartej części serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka, dedykowanej osobom na poziomie zaawansowanym, znajdziesz ponad 1300 użytecznych zdań i wyrażeń oraz przejrzyste wytłumaczenie zasad gramatyki. Podręcznik łączy jej naukę z rozwijaniem umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Przykładowy plik
26. Деепричастия НСВ. Ч. 1 | Imiesłowy przysłówkowe współczesne. Cz. 1
0:00
Wczytuję plik audio...

Speak Polish. A practical self-study guide. Part 1. Levels A1-A2

Do you want to learn Polish the easiest way possible? Speak Polish. A Practical Self-study Guide is a new manual for students of Polish as a foreign language. Now as an e-book (PDF+MP3).

Przykładowy plik
3. The verb to be
0:00
Wczytuję plik audio...

Speak Polish. A practical self-study guide. Part 2. A2-B1

This book is the second part of a series for learning Polish as a foreign language. It is a useful tool for everybody starting their adventure with the language. It aims to teach Polish grammar and vocabulary in easy steps from levels A2 to B1.

Przykładowy plik
03. Very, a lot of, many, much | Bardzo, dużo
0:00
Wczytuję plik audio...

Speak Spanish

Do you want to speak Spanish and understand what Spanish people say? With this new way of practising the language you will have the chance to learn and communicate in Spanish effectively.

The course starts with the most basic concepts and takes the student on a journey towards more advanced grammar. It contains lists of sentences sorted according to grammar points. The explanatory notes provided next to the sentences clearly present the theory and point out common mistakes made by learners.

Przykładowy plik
Unidad 2
0:00
Wczytuję plik audio...

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Chcesz opanować podstawy języka włoskiego i od samego początku nauki wyćwiczyć umiejętność mówienia? Jeżeli tak, ten podręcznik jest doskonałym wyborem. To wymarzona książka dla samouków. Może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniom pomoże przygotować się do egzaminów, nauczycielom ułatwi opracowanie materiałów.

Przykładowy plik
Sostantivi maschili e femminili. Articoli determinativi | Rzeczowniki męskie i żeńskie. Rodzajniki określone6
0:00
Wczytuję plik audio...

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Jeśli chcesz opanować język włoski, przełamać barierę mówienia i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, ta książka jest doskonałym wyborem. Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 to druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.

Przykładowy plik
6. Gradi dell’aggettivo. Il superlativo | Stopień najwyższy przymiotnika
0:00
Wczytuję plik audio...

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Jeśli chcesz opanować język włoski, przełamać barierę mówienia i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, ta książka jest doskonałym wyborem. Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka. cz. 3 to trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.

Przykładowy plik
2. I gradi dell’aggettivo. Aggettivi irregolari | Stopniowanie przymiotników nieregularnych
0:00
Wczytuję plik audio...

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Czwarta część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1300 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie zaawansowanym (B2/C1) wraz z odpowiedziami.

Przykładowy plik
2. Periodo ipotetico 1 | Zdania warunkowe 1
0:00
Wczytuję plik audio...

Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje

To świetny materiał do nauki języka włoskiego przydatnego na co dzień. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w różnych kontekstach.

Przykładowy plik
4. Alla fermata dell'autobus
0:00
Wczytuję plik audio...